MÖBLER / Bord / Piedestal 17004047

nr 1700 4047

Piedestal

med ytterfoder, Keramik. Höjd: 76+ 28

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 12 maj 2025
kl 19:53:08

Tilgman Keramik